S permanentkou ušetříte až 1800 Kč jen na vstupném

​Vzhledem k přechodu na nový systém FORTUNA:LIGY se nyní ještě více vyplatí si zakoupit permanentku na následující sezónu. Úspora oproti jednorázovým lístkům je totiž opravdu značná.

Pokud si muž zakoupí permanentku za 1200 Kč, tak má vstup na všechna ligová utkání, na ligové generálky i na případné zápasy MOL Cupu, za jednorázové vstupné by tedy utratil minimálně 1860 Kč na internetu a dokonce 2180 Kč přímo na pokladně stadionu, pokud by Teplice hrály pouze jedno domácí utkání navíc v nadstavbové části. Pokud by však žlutomodří odehráli hned tři domácí zápasy navíc, tak by se cena jednorázových vstupenek vyšplhala na 2080 Kč, respektive 2460 Kč. Úspora je tedy minimálně 660 Kč a může být až 1260 Kč v případě tří nadstavbových zápasů na domácí půdě a nákupu vstupenek na stadionu.

Ještě více mohou ušetřit studenti a senioři, kteří si zakoupí permanentku za 300 Kč, ale v případě nákupu jednorázových vstupenek si kupují klasickou mužskou vstupenku. Pokud si tedy koupí permanentku tak ušetří minimálně 1560 Kč nebo dokonce 1880 Kč, pokud by si kupovali vstupenky přímo na pokladně.

Ženy si mohou koupit permanentku za 300 Kč, pokud si budou kupovat jednorázové vstupenky utratí za vstupenky minimálně 880 Kč na internetu nebo 1040 Kč na pokladně stadionu, úspora je tedy stejně minimálně 580 Kč.

Bonusový klub FK Teplice

Další velkou výhodou pro majitele permanentních vstupenek jsou slevy u téměř stovky partnerů Bonusového klubu FK Teplice. S permanentkou totiž můžete využívat množství zajímavých slev.

S permanentkou FK Teplice získáte například každou středu 1+1 vstupenku zdarma v Premiere Cinemas, slevu 10% na dveře v prodejně Komondoor, slevu 10% v prodejně Starcolor, slevu 15% v Rybářském centru Trousil, slevu 10% v Planeo elektro nebo 10% v supermarketu Korzo a také u mnoha dalších firem a obchodů. Pokud si tedy chcete zakoupit například novou televizi a využijete slevy v Planeo elektro, tak můžete mít cenu permanentky v mžiku zpátky.

Start prodeje permanentních vstupenek je v pondělí 25. června ve fanshopu na stadionu. Otevírací doba fanshopu je každé pondělí, středu a pátek od 10:00 do 17:00 hod..