ŠILHAN A NEJEDLÝ V REPREZENTACI U17

Ve druhém přípravném utkání s Maltou si reprezentace do 17 let s chutí zastřílela a v Mikulově vyhrála vysoko 6:1.

V reprezentačním dresu se lvíčkem na prsou se opět výrazně prosadili také tepličtí hráči - útočník Vojta Šilhan, autor dvou branek a také brankář Honza Nejedlý, který opět odchytal celý první poločas.

Hlavně prvních dvacet minut zápasu splnilo to, co jsme chtěli. Kluci se dobře pohybovali, kombinovali, dali jsme tři góly a měli další šance. Pak při vědomí pohodlného náskoku hra trochu upadla. Po změně stran byl začátek druhého poločasu podobný, dobře jsme kombinovali, přidali další góly, takže jsem s výsledkem spokojen. Samozřejmě, že je potřeba hrát ve stejném tempu, nasazení a kvalitě celých osmdesát minut, protože v kvalifikaci budeme mít těžší soupeře než byla Malta," zhodnotil zápas trenér Václav Kotal.

Statistika zápasu

ČR "17" - Malta "17" 6:1 (3:1)

Góly: 11. a 45. Šilhan, 16. Horák, 18. Hezoučký, 56. z pen. Alexandr, 81. Kušej - 34. Spiteri.

Sestava ČR: Nejedlý (41. Vyklický) - Konopásek, Šíma (41. Hušek) , Fišl, Horák - Leskovjan (41. Žák), Šimáček - Hezoučký, Alexandr, Majka (60. Kušej) - Šilhan (60. Procházka). Trenér Kotal.