SK Brozany Muži vs. FK Teplice U19 - 5:1

Středa 09.06.2021 - Začátek 17:30 - Stadion Sokol Brozany

5:1 (2:0)

Branky Teplic:

55. M. Trnovec ( pokutový kop ).

Sestava Teplic:

J. Četverik - L. Jamrich ( 46. V. Bartoš ), P. Hrdlička, Š. Chaloupek, P. Kolář ( 46. L. Videmann ) - D. Köstl - J. Vacek ( 55. J. Štercl ), V. Pokorný ( 55. M. Kříž ), T. Cohla ( 46. E. Hopi ), M. Trnovec ( 68. J. Šťáhlovský ) - M. Bejček ( 46. M. Trnovec ).

Stadion: Sokol Brozany / přírodní tráva.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

" Další přípravné utkání jsme odehráli proti zatím nejkvalitnějšímu soupeři, a to sice týmu SK Sokol Brozany, který hraje třetí nejvyšší republikovou soutěž dospělých - Fortuna Českou fotbalovou ligu.

Pro naše kluky to byla obrovská zkušenost, domácí tým má zkušené borce, kteří již okusili boje v první a druhé lize a na hřišti to bylo hned od prvních minut znát. Od úvodního hvizdu rozhodčího jsme měli přílišný respekt ze soupeře a tak v prvních 30-ti minutách bylo na hřišti jenom jedno mužstvo a to jednoznačně domácí Brozany. V útočné fázi jsme byli bezzubí, nevytvořili jsme si žádnou nebezpečnou situaci, v zakončení jsme byli nepřesní a ve středu hřiště nám zoufale chyběla kvalitnější a delší mezihra. Při zisku míče jsme nebyli schopni chvíli souvisle kombinovat a naše defenziva byla permanentně pod tlakem. Druhá půle se nesla ve stejném duchu jako první poločas, domácí byli aktivnější týmem a měli hru pod kontrolou. Kluci si dokázali alespoň vypracovat nějaké možnosti, ale ke vstřelení branky nám chybělo v některých situacích lepší řešení a přesnější zakončení ve finální fázi.

Pro naše mladé hráče to byla opravdu výborná zkušenost, když měli na vlastní kůži možnost poznat co všechno kvalitní dospělý fotbal obnáší. Je jenom na nich samotných, co si z dnešního utkání odnesenou a jak budou schopni své dovednosti i nadále zlepšovat. Mají před sebou ještě dlouhou cestu tak, aby jednou mohli hrát fotbal na té nejvyšší úrovni. Předpoklady k tomu rozhodně mají, ale jen ty bohužel nestačí, je potřeba být trpělivý a neustále tvrdě pracovat. "