18.07.2021 | Novák Jaroslav

SK Č.Budějovice U17 vs. FK Teplice U17 - 4:2

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ *** NEDĚLE 18.07.2021 *** 12:00 *** TCM NA SLOŽIŠTI

4:2 (2:1) 

Branky Teplic:  

 Souček Johana. 

Sestava Teplic: 

Rojko - Port ( 75. Souček ), Balada ( 38. Tran ), Slivka ( 80. Žorna ), Kincl ( 46. Borosch ), Žorna ( 46. Balázs ), Holák, Bzura, Sedlák ( 46. Podaný ), Souček ( 46. Polívka ), Johana ( 60. Bernas ).

Stadion: TCM Na Složišti / přírodní tráva. 

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Michala Kalvacha:

"Sehráli jsme další velmi kvalitní utkání s bojovným, agresivním soupeřem, které bylo pro nás velkým přínosem. Utkání mělo vysoké tempo, bojovnost, ale i kvalitu z obou stran. Hrálo se velmi tvrdě, ale fér. Utkání se muselo všem zúčastněným líbit.

My jsme zkoušeli nějaké nové, taktické prvky v rozehrávce a musím říct, že jsem byl mile překvapen, jak to kluci zvládli. Nespokojen jsem ale v neproměňování našich šancí, měli jsme jich opravdu mnoho a doslova jsme je zahazovali. Obdržené branky byli velmi laciné, když jsme si dali dvě vlastní. Při první vázla komunikace, při druhé měl náš hráč špatné postavení. Při třetí a čtvrté brance jsme dali neskutečně prostoru soupeři v našem pokutovém území.

Je potřeba být důslednější v pokutovém území, vyvarovat se jednoduchých chyb, být klidní v koncovce a pokračovat v nasazení a v kvalitní hře v útočné fázi."

Ústecký kraj pod článek Ústecký kraj pod článek