Semifinále Poháru České pošty - 1.zápas: Olomouc - Teplice 0:0

Tepličtí hráči přijeli k prvnímu zápasu semifinále Poháru České pošty s Aidinem Mahmutovičem v základní sestavě. Místo Čajiče pak naskočil Zoubele a místo Vůcha Stožický.

Tepličtí se už v 11.minutě mohli radovat z gólu, jenže radost po hlavičce Dolejše zastavil praporek pomezního rozhodčího na znamení ofsajdu. O deset minut později hlavičkoval důrazně těsně nad branku po rohovém kopu Siva. Domácí hrozili pouze nepřesnými pokusy, jako byl například ten Klesnilův, či střelami doprostřed branky, kde číhal připravený Grigar.

Po změně stran se žlutomodří začali dostávat do dalších šancí, po krásné kombinaci museli hráči Sigmy zblokovat pokus Stožického a následnou dorážku Mahmutoviče vychytal Zlámal. Poté se řítil z úhlu na branku Dolejš, jeho pokus Zlámal vyrazil na roh, po kterém domácí gólman vytáhl další skvělý zákrok na dobře mířenou hlavičku Matuly. Následně zahrozili také domácí, avšak jejich pokusy byly nepřesné, proto půjdou oba týmy do odvety po bezbrankovém prvním zápase. Odveta se na Stínadlech hraje příští čtvrtek od 16:00 v přímém přenosu ČT4.

"Chtěli jsme tu neprohrát, což se podařilo, ale chtěli jsme vstřelit branku. Remíza nejspíš odpovídá průběhu zápasu, i když jsme možná měli větší šance. Zatím se mi to nechce hodnotit, protože jsme teprve v polovině. Rozhodovat se bude příští týden," hodnotil po zápase trenér Petr Rada.