Setkání malých fotbalistů Na Stínadlech

V sobotu 26. 2. 2022 proběhlo ve Sportovní hale Na Stínadlech setkání malých fotbalistů všech ročníků přípravek FK Teplice s fotbalisty i "nefotbalisty" z blízkého a přilehlého okolí.

Koordinátor přípravek a hlavní trenér starší přípravky FK Teplice U10 pan Petr Háša komentoval povedenou akci následujícími slovy:

"Setkání bylo pojato jako možnost pro nadšené děti přijít si zahrát a porovnat výkonnost jednotlivých ročníků od roku narození 2012 až po rok 2018, a taktéž možnost pro zájemce z řad rodičů přihlásit svou ratolest do velké fotbalové rodiny FK Teplice. Celé dopoledne probíhaly lité boje mezi fotbalisty i fotbalistkami, padalo spoustu krásných gólů a mezi děti dokonce dorazila i maskot Sklářů - gepardice Jane."

"Děkujeme Všem dětem a jejich rodičům za účast a těšíme se v blízké budoucnosti na další podobnou akci našeho klubu."