27.10.2014 | Martin Kovařík

Souboj plejerů startuje. Nominujte teplické hráče do dovednostních soutěží!

Během utkání bojují za body pro svůj tým, tentokráte se postaví tváří v tvář svým protivníkům sami za sebe. Tvrdost a přesnost střely, rychlostní slalom či zneškodňování přímých kopů. To jsou disciplíny, ve kterých by se měli utkat ti nejlepší hráči ze SYNOT ligy. Složení elitního týmu mají ve svých rukách fanoušci české nejvyšší soutěže, kteří od dnešního dne mohou hlasovat pro hráče, jež nominovaly samy kluby. Balaj, Vacek, Zavadil, Nivaldo, Hořava či Blažek? O těchto jménech rozhodnete vy na webu synotliga.cz. Teplický klub v jednotlivých kategoriích zastupuje čtveřice Ljevakovič (tvrdost střely), Nivaldo (přesnost střely), Vůch (slalom) a Grigar (zneškodňování přímých kopů).

„Díky velkému ohlasu na měření kvalit a šikovnosti současné hráčské generace a té z doby minulé, které jsme realizovali na jaře pod názvem Souboj generací, jsme se rozhodli, že každý rok přineseme fanouškům atraktivní podívanou. To by měl Souboj plejerů splňovat a já sám se těším, kdo vzejde z této bitvy jako vítěz,“ řekl Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace. 


Ano. Na jaře mohli příznivci SYNOT ligy sledovat měření sil mezi Vízkem, Váchou, Verbíře, Harbou a dalšími hráči. Ve velmi těsném rozdílu zvítězila mladá generace. Ovšem tentokráte už půjde o bitvu největších ligových hvězd, které vyberou sami fanoušci.

V jakých disciplínách se bude soutěžit? Přesnost střelby. Tedy deset kopů na břevno branky. Tvrdost střely. Speciální radar změří projektily vybraných hráčů. Slalom s míčem. Kličkování mezi kužely na čas. A přímé kopy. Brankáři tváří v tvář střelcům. „Během tohoto týdne mohou fanoušci na oficiálním webu SYNOT ligy hlasovat pro nominované hráče. Každý z šestnácti klubů vyslal do každé disciplíny jednoho zástupce. Samotné nás zajímá, kdo se ve velkém finále nakonec utká,“ prozradil Daniel Hajný, ředitel komunikace profesionálních soutěží.

A jaká jména se objevila v nominacích jednotlivých klubů SYNOT ligy? Očekávejte hvězdy. Ljevakovič, Koloušek, Loučka, Zmrhal, Kalouda, Rada či Švenger. Vše jména, jež příznivci české nejvyšší soutěže dobře znají. Hlasovat na oficiálním webu synotliga.cz mohou fanoušci do čtvrtka tohoto týdne.

Celý článek: SYNOTLiga.czO2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů