Spouští se možnost výměny permanentek

Teplický klub připravil systém pro prodloužení permanentních vstupenek na novou sezónu a myslí také na ty, kteří se rozhodnou si permanentku znovu koupit a podpořit tak klub ve složité covidové době.

Oproti původním předpokladům budou na novou sezónu vydány nové permanentní vstupenky, bude tak nutné permanentku fyzicky vyměnit a to několika možnými způsoby. "Chystáme užší propojení s naším fanshopem, jehož se od června ujímá nová firma, a právě ve fanshopu plánujeme pro permanentkáře zajímavé slevy, proto je potřeba vydat nové karty pro všechny majitelé permanentek. Chápeme, že to je pro fanoušky komplikace, ale věříme, že důvody pochopí," říká ředitel klubu Rudolf Řepka a manažer marketingu a PR Martin Kovařík ho doplňuje: "Současně pracujeme do budoucna také na propojení s cateringovým systémem, aby si například permanentkáři mohli objednávat občerstvení přes aplikaci v mobilu i z tohoto důvodu jsme přistoupili k novým kartám."

První možností, jak si kartu vyměnit bude přes internetový formulář od 1. do 14. června 2021. Zde bude mít majitel současné permanentky dvě možnosti, buď si bezplatně zažádat o novou permanentku na ročník FORTUNA:LIGY 2021/22 nebo se této kompenzace za uplynulou sezónu vzdát a koupit si permanentku novou za plnou cenu, čímž podpoří klub. Pro tyto skláře tělem i duší má FK Teplice připraveny dárky - v případě GOLD permanentky půjde o dres FK Teplice, v případě klasické mužské permanentky podsedák FK Teplice a v případě zlevněné permanentky hrneček FK Teplice. Pokud navíc v tomto případě využijí právě internetový formulář, tak budou mít permanentní vstupenku ve speciálním designu se svým jménem. Pro obě tyto možnosti bude potřeba pouze šestimístný kód z dosavadní permanentní vstupenky.

Druhou možností, která se spustí 21. června, bude výměna permanentky přímo na teplickém stadionu v Café Stadion (vstup k recepci a po schodech do VIP prostor), kde po předložení permanentní vstupenky z ročníku 2020/21 dojde zdarma k výměně permanentní vstupenky. Případně může i zde majitel permanentky zvolit variantu "sklář tělem i duší", koupit si za plnou cenu permanentku novou a obdržet jeden z výše zmiňovaných dárků, pouze však v toto případě nebude moci mít permanentku ve speciální designu se svým jménem. Od 21. června bude možné si také zakoupit permanentní vstupenku pro ty, kteří ji doposud nevlastnili. Výměna permanentek bude probíhat do prvního domácího zápasů nové sezóny.

Jak získat permanentku na sezónu 2021/22:

1) Koupil jsem si permanentku na sezónu 2020/21:
a) Od 1. do 14. června si přes internetový formulář nechat vystavit zdarma novou permanentku a dále postupovat dle pokynů v emailu.
b) Od 21. června dorazit do Café Stadion a zde si nechat vystavit zdarma novou permanentku.

2) Koupil jsem si permanentku na sezónu 2020/21, jsem sklář tělem i duší a chci si proto koupit za plnou cenu permanentku znovu a obdržet od klubu dárek.
a) Od 1. do 14. června si přes internetový formulář objednat novou permanentku, ta bude ve speciálním designu s vlastním jménem, navíc bude připraven dárek dle zakoupené permanentky.
b) Od 21. června dorazit do Café Stadion a zde předložit starou permanentku a současně si koupit novou permanentku, ke které obdržím dárek dle zakoupené permanentky.

3) Neměl jsem permanentku na sezónu 2020/21:
a) Od 21. června si objednat novou permanentku na internetu.
b) Od 21. června dorazit do Café Stadion a zde si koupit novou permanentku.

Ceny nově zakoupených permanentních vstupenek (členové fanklubu mají slevu 25%):
GOLD - 2000 Kč
Muž - 1200 Kč
Zlevněná - 600 Kč
Dítě - 50 Kč (při nákupu jedné z výše zmíněných 0 Kč)