Stanislav Hejkal: Doufám, že si to začíná sedat

Trenér Stanislav Hejkal byl po soustředění v Písku spokojený, že jeho tým zvládl vše, co si pro něj připravil. Představoval si ovšem lepší výsledky z přátelských zápasů, těší ho také, že dobře do týmu zapadly posily.

Jak hodnotíte soustředění?
"Soustředění bylo velmi dobře zorganizované, měli jsme výborné tréninkové plochy, takže s tím jsem spokojený. Mohli jsme určitě mít lepší výsledky, protože s Jihlavou jsme po poločase měli vést 3:0 a nakonec z toho byla remíza 2:2. Dnes jsem také očekával, že vyhrajeme větším rozdílem, ale i tohle utkání splnilo účel, protože jsem dal příležitost některým méně vytíženým hráčů. Pro mě toto tedy nebyla generálka na ligu."

Jaké jsou v sestavě otazníky po konci přípravy?
"Jsou tam tři otazníky a to následující: Jakým systémem budeme hrát, nějaký v hlavě mám, v jaké sestavě budeme hrát a kdo bude hrát, protože si myslím, že v tomto týdnu ještě někdo přijde."

Jak hodnotíte přípravu jako celek?
"Až na ta svalová zranění, která mě mrzí, to splnilo účel. Udělali jsme, co jsme chtěli, a snad to přeneseme také do zápasů."

Vypadá to, že do týmu dobře zapadly posily. Především Paradin během týdne výborně zabydlel.
"S Paradinem jsem velmi spokojený. Kuba Mareš dal dneska vítězný gól, takže doufám, že si to začíná sedat."