Štěpán Krunert míří do Teplic na hostování s opcí

Mladý nadějný záložník Štěpán Krunert míří na hostování s následnou opcí do FK Teplice z pražské Dukly. Už v úterý se zapojil s teplickým týmem do přípravy a absolvoval týmové focení, dnes byl jeho přesun definitivne potvrzen také administrativně. "O Krunerta se náš klub zajímal už při jeho přestupu z Bohemians do Dukly před třemi lety, tehdy tento přesun bohužel nevyšel, ale nyní už se vše podařilo dotáhnout. Věříme, že se mu u nás bude dařit," přeje si sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Krunert odehrál po svém příchodu na Duklu sedm utkání ve FORTUNA:LIZE, následně nastupoval za pražský celek z Julisky ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE, ve které odehrál 43 zápasů, zaznamenal čtyři branky a tři asistence. Patřil také do kádru reprezentací U18, U19 a U20. Nyní už se těší na žlutomodrou etapu své kariéry: "Jsem nadšený, že jsem dostal takovou příležitost, budu na sobě makat a doufám, že Teplicím pomůžu," říká kudrnatý záložník. "Štěpán Krunert dlouhodobě v Dukle potvrzuje svůj potenciál, patří mezi nejzajímavější české hráče ve svém věku. Je to moderní fotbalista, kterého zdobí skvělá fyzická připravenost, rychlostí a herní přímočarost. Štěpán si navíc nejvyšší soutěž již vyzkoušel a potvrdil, že může být rozdílovým hráčem také na této úrovni," říká Viktor Kolář z agentury SportInvest.

Štěpán Krunert bude v Teplicích oblékat stejně jako v Dukle Praha dres s číslem 13, který na Stínadlech nosil Alex Král, jehož Krunert svým účesem připomíná. "Jsem připravený, že si mě s ním budou fanoušci spojovat. Kdyby se mi třeba povedlo se v Teplicích zapsat tak jako on, tak by to bylo úplně skvělé," přeje si jednadvacetiletý středopolař, který bude připraven zasáhnout již do dnešní generálky právě s Duklou, která se odehraje na Stínadlech od 14:30.