Stínadla navštívili trenéři mládežnických reprezentací

V úterý 18. února navštívili klubovou akademii FK Teplice reprezentační trenéři mládežnických kategorií ve složení: Jiří Žilák (U20), Jan Suchopárek (U18), Radek Bejbl (U17), Karel Havlíček (U15).

Celodenní program byl zahájen setkáním reprezentačních trenérů (Žilák, Suchopárek, Bejbl, Havlíček) s vedením klubu (Vachoušek, Bartoš, Přerost), následovala diskuze a předání informací s klubovými trenéry mládeže (Kolínek, Fousek, Dolinský, Jamrich, Lipš, Chlad) spojená se společným obědem.

V odpoledním bloku reprezentační trenéři navštívili tréninkové jednotky B mužstva a kategorie dorostu. "Celá návštěva proběhla ve velmi přátelské atmosféře a těšíme se na další setkání a prohlubování vzájemné spolupráce," říká šéftrenér mládeže Lukáš Přerost.