Také juniorka svou generálku zvládla

Teplická juniorka navázala v dnešní generálce na své mladší kolegy z dorostu a taktéž zvítězila. Soupeřem jí byl celek krajského přeboru z Krupky. Utkání bylo od začátku jasnou záležitostí a už ve dvanácté minutě vedli žlutomodří po brankách Schettla a Malce 2:0. Pak sice do poločasu zahodili několik šancí, ale po změně stran nejprve proměnil penaltu za faul na Exnera Rollinger - 3:0, Malec halfvolejem pěkně přehodil brankáře - 4:0 a vzápětí Malec dokonce završil hattrick - 5:0. V závěru už pouze Krupka dvěma slepenými brankami snížila na 5:2. Juniorka vstoupí do druhé části Juniorské ligy v pondělí 24.2. v 16:00 na Angeru proti pražské Spartě.

Teplice U21 - Krupka 5:2 (2:0)

Branky: 12., 60. a 62.Malec, 1.Schettl, 52.Rollinger z pen. - 74.Watzka, 77.Kříž.
Sestava Teplic: Matějka - Stibor, Heger, Bubeníček, Urma - Strada, Richter (71.Kaufman), Rollinger, Hejda (62.Schettl) - Malec, Schettl (30.Exner).