Teplice B - Jablonec B 2:2 (1:0)

Divizní juniorka se dnes v dalším přípravném zápase střetla na Angeru s jabloneckým béčkem, které hraje třetí nejvyšší soutěž ČFL. Žlutomodré dostal do vedení brankou krátce před poločasem Osama Elsamni, který se tak bez potíží rychle adaptoval na mrazivé počasí po návratu z Turecka.

Soupeř vyrovnal dvacet minut před koncem po zaváhání brankáře Valeše a po dvou minutách skóre otočil vlastní brankou Píchy. V závěru poté z nařízené penalty vyrovnal na konečných 2:2 Andrej Hesek. "Hráče musím pochválit, protože jsme soupeře přehrávali. Je paradoxní, že jsme dali čtyři branky a zápas skončil 2:2, ale s příchodem Berana s Jablonským se nám výrazně zesílil střed obrany," hodnotil Lukáš Přerost, kouč juniorky.

Teplice B - Jablonec B 2:2 (1:0)
Branky Teplic:
Elsamni, Hesek.
Sestava Teplic: Špicar (46.Valeš) - Struha, Beran, Jablonský, Pícha - Smrž, Karrmann (60.Pavlíček), Prückner (46.Peterka), Šollar (75.Slakoper) - Melunovič (46.Hesek), Elsamni (75.Prückner).