Teplice B - Žatec 2:3 (1:2)

Teplická juniorka dnes podlehla týmu Žatce, za který nastoupil také bývalý hráč FK Teplice Aleš Pikl, výsledkem 2:3. Tepličtí mladíci sice šli brzy do vedení, když kapitán Šalda dopravil na hrudníku do sítě Krátkého centr. Jenže v 35.minutě vyrovnal nešťastnou brankou Klasna, jeho střelu totiž jeden z obránců tečoval do protipohybu brankáře Le. Ještě do poločasu navíc otočil vývoj utkání Jakubov, který využil zaváhání teplické obrany.

Po změně stran sice žlutomodří byli lepším týmem, jenže sólové nájezdy neproměnili Kodeš a Kuzma, naopak Klasna v 85.minutě zvýšil na 1:3. Snížit už dokázal pouze Aleš Ivasko dvě minuty před koncem hlavou.

17.Šalda, 88.Ivasko - 35. a 85.Klasna, 42.Jakubov.
Rozhodčí: Štěrba - Berka, Henych.
Sestava Teplic: Le - Gregor, Ivasko, Müller, Šraga - Šalda, Schön (77.Kuzma), Watzka (50.Hlaváček) - Krátký (58.Verbíř ml.), Kodeš, Mujagič.