Teplice - Most 5:3 (4:1)

Tepličtí hráči mají na programu během soustředění v Modré dvojici přátelských zápasů. Ten první odehrali dnes proti Mostu. Už v první minutě šli do vedení, když se do vápna vřítil Pícha a naservíroval míč Vachouškovi. I přes další šance Teplic se však podařilo hráčům Mostu v 11.minutě vyrovnat. Po dvaceti minutách už znovu vedli svěřenci Petra Rady, po přizvednutém přímém kopu Vůcha se trefil Vaněk.

Další šanci měl deset minut před poločasem Vondrášek, jenže místo nahrávky zvolil střelu, kterou mostecký brankář vyrazil. Ovšem o dvě minuty později už to o dvě branky bylo, když se ze skrumáže prosadil Vondrášek. Ještě téměř se závěrečným hvizdem se hlavou prosadil Vachoušek, jenž se položil do centru agilního Vondráška.

Po změně stran předvedl pěkný přímý kop Antonín Rosa, míč prosvištěl těsně kolem levé tyče. Radost ovšem propukla na druhé straně, mostečtí snížíli precizně zahraným přímým kopem. Čtvrt hodiny před koncem to dokonce bylo o jedinou branku, když Frnoch obešel Pechatého a zdramatizoval utkání. Pechatý musel podržet krátce před koncem, kdy nejprve lapil přímý kop a následně vyrazil nebezpečnou střelu do šibenice. V poslední minutě ještě upravil skóre Mahmutovič z penalty na 5:3.

Hráno v Modré.
Branky Teplic:
1. a 45.Vachoušek, 20.Vaněk, 37.Vondrášek, 90.Mahmutovič z pen.
Sestava Teplic:
1.poločas:
Pechatý - Vondrášek, Lukáš, Vaněk, Pícha - Jindráček, Ljevakovič, Česlák, Vůch - Vachoušek, Došek.
2.poločas: Pechatý - Krátký, Matula, Siva, Rosa - Jungr, Čajič, Kalivoda, Lácha - Melunovič, Mahmutovič.

Fotogalerie k článku: Teplice - Most 5:3 (4:1)