Teplice - Plzeň 3:0 (2:0)

S totožnou sestavou jako proti Liberci naskočili dnes žlutomodří do zápasu s Plzní. Trenér Plíšek tak dodržel staré pořekadlo, že vítězná sestava se nemění. Návrat na Stínadla zaznamenalo několik hráčů Plzně, v základní sestavě vyběhli Horváth a Krbeček, na lavičce zůstali v úvodu utkání Rezek, Daněk a Varadi.

Tepličtí vlétli do zápasu jako uragán, už ve čtvrté minutě přizvedl nepovedený Rosův centr Stožický, míč doputoval na nohu Ljevakoviče, který ho bez přípravy napálil z hranice velkého vápna do branky. Zaznamenal tak svou první branku v Gambrinus lize. Z šoku se Plzeň vzpamatovala ve 12.minutě, kdy musel střelu Krbečka zblokovat pozorný Klein.

Premiérovou trefu v nejvyšší soutěži mohl zaznamenat také Vondrášek, nevyužil ale ukázkového vybídnutí od Vachouška a poslal míč mimo branku. Mezi 20. a 30.minutou měla dvě příležitosti Plzeň, nejprve nevyužila závar ve vápně a poté pálil po ukázkovém zpracování Horváth mimo.

V 31.minutě nenechal Mahmutovič hosty v klidu rozehrát, podařilo se mu o míč obrat Navrátila a uhánět sám na branku. Ticháčka mazácky obstřelil, míč olízl pravou tyč a skončil v síti. Domácí publikum se mohlo radovat z dvoubrankového vedení. Za to odměnil domácí kotel lodivoda žlutomodrých oslavným pokřikem "Jiiirka Plíšek".

I po změně stran neubývalo útočných snah na straně domácích. V 49.minutě zamířil Vondrášek po rohovém kopu hlavou mimo a tentýž hráč o pět minut později po sólovém úniku sice překonal Ticháčka, ale míč z jeho kopačky zastavila levá tyč plzeňské branky.

V 66.minutě musel pohotově zasahovat Grigar proti střele Rezka. V 69.minutě se poprvé v Gambrinus lize objevil na hřišti japonský hráč. Osama Elsamni nahradil na hrací ploše Tomáše Vondráška. A právě usměvavý cizinec vyškolil v 73.minutě hostujícího obránce a na stříbrném podnose naservíroval třetí branku pro Aidina Mahmutoviče, který nepohrdl a poslal Plzeň do kolen.

Elsamni ukázal své umění i o chvilku později, Limberskému ukázal "koloběžku" a vybojoval rohový kop. Na druhé straně zahrozil v 89.minutě Mlika, ale jehos střela zamířila mimo branku. Nastavený čas již provázel potlesk stínadelského publika, který hráče také vyprovodil z hrací plochy po výhře 3:0.

Trenér Plíšek věnoval po zápase u příležitosti MDŽ vítězství všem ženám, které pracují pro teplický klub.