Teplice budou oblékat oblečení Puma

Teplický tým vstoupí do nové sezóny v nových dresech a také s novým oblečením, od 1. července bude oblékat teplické A mužstvo značka Puma ve spolupráci se společností Top4football. Po více než deseti letech tak dojde ke změně v dodavateli sportovního vybavení pro FK Teplice, na fanoušky pak čeká větší sortiment volnočasového oblečení s teplickým logem. Kromě nové sady domácích dresů bude připravena také zbrusu nová sada dresů pro venkovní utkání. V těchto zápasech budou nově tepličtí hráči nastupovat v kompletní modré sadě se žlutými prvky.

V nových domácích dresech už mohou fanoušci vidět hráče na billboardech, plakátech a dalších reklamních plochách po celém městě. Dnes se v nich předvedou také na autogramiádě, která začíná v 10:30 ve zbrusu novém fanshopu a prodejně sportovního oblečení na stadionu. Ta bude v rámci této autogramiády slavnostně otevřena a začnou se v ní také prodávat permanentní vstupenky na novou sezónu.

Přímo ve fanshopu pak bude možné si koupit i dres pro novou sezónu a také další produkty značky Puma s teplickým logem. Přijďte se tedy v sobotu dopoledne podívat do nového fanshopu FK Teplice, kde se na autogramiádě od 10:30 představí Jan Krob, Tomáš Grigar, Martin Fillo, Tomáš Vondrášek a Admir Ljevakovič.