Teplické dorosty také zahájili přípravu

Teplické starší dorosty U19 a U18 zahájili zimní přípravu ve středu 3.1.2018. Devatenáctka hlavního trenéra Lukáše Přerosta absolvovala zátěžové testy ve sportovní laboratoři Pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Osmnáctka pod taktovkou hlavního kouče Jaroslava Kolínka, bývalého skvělého ligového fotbalisty opavského Kaučuku, odstartovala zimní přípravu silově kondičním tréninkem v posilovně stadionu na Stínadlech.

Mladší dorosty U17 a U16 začali o den později - ve čtvrtek 4.1.2018. Sedmnáctka pod vedením nově příchozího hlavního trenéra Petra Fouska, bývalého vynikajícího záložníka teplických Sklářů, začala zimní přípravu od 16:00 na UMT areálu na Stínadlech stejně jako teplická šestnáctka, kterou od léta minulého roku trénuje bývalý ligový fotbalista mosteckého Baníku Ladislav Jamrich společně s Radimem Laiblem, bývalým důrazným levonohým obráncem Blšan.

Nové role mentora dorosteneckých týmů se aktivně již od prvních minut zimní přípravy ujal Štěpán Vachoušek - bývalý český fotbalový reprezentant, klubová legenda a člen Síně slávy FK Teplice.

Více o zahájení zimní přípravu dorostů se dozvíte na videu Martina Kovaříka :