Teplický klub spustil projekt Žlutomodrá splněná přání

Žlutomodrá splněná přání je název nového charitativního projektu FK Teplice snažícího se nejen naplňovat naše motto "FKT více než fotbal", ale zejména potěšit ty, kteří se snaží hrdinsky bojovat s nástrahami osudu, ať již se jedná o vážnou nemoc, handicap či to, že nepoznali nebo přišli o své rodinné zázemí.

I přes tyto nástrahy je v jejich statečných srdcích ukryto většinou mnoho lásky, často i včetně té k našemu klubu, která je navíc mnohdy i celoživotní. To je každopádně i případ Ladislava, který pracuje v chráněných dílnách teplické Arkadie a fandí FK Teplice již přes dvacet let. Ladislav nám ve svém dopise napsal, že by se velmi rád osobně setkal s naším kapitánem A týmu Admirem Ljevakovičem a také s Tomášem Vondráškem, stejně jako by si přál nahlédnout do šaten a zákulisí stadionu.

Toto přání jsme se tedy rozhodli Ladislavovi splnit, před dnešním dopoledním tréninkem se setkal se svými oblíbenci, od kterých navíc dostal ke svým srpnovým narozeninám dres, knihu o 70 letech FK Teplice a podepsaný plakát A mužstva. Následně spolu také krátce pohovořili, poté si Ladislav prošel pod vedením Pavla Verbíře také kabinu A mužstva a další zákoutí teplické AGC Arény, při prohlídce stadionu mu pak masér Eda Poustka daroval originální čepici národního týmu a Admir Ljevaković vycházkové tričko A mužstva. Po tréninku týmu se navíc celé mužstvo s Láďou vyfotilo a jeho oblíbenci si s ním také krátce zakopali na hlavním hřišti.

Žlutomodré splněné přání udělalo Ladislavovi obrovskou radost, i mnohým dalším se v této sezóně pokusíme postupně vyplnit žlutomodré přání, protože si jejich oddanosti a zapálení pro náš klub velmi vážíme.