Teplický podzim v číslech

Po podzimní části mají tepličtí na svém kontě 24 bodů, což je přesně polovina ze 48 možných. V tabulce pravdu to znamená tři plusové body. Skóre je o jednu branku negativní 18:19.

Výborně si tepličtí vedli na hřištích soupeřů, v této tabulce jsou totiž na třetí příčce hned za suverénní Spartou a Libercem.

Celkem 21 fotbalistů obléklo v ligovém utkání žlutomodrý dres během tohoto podzimu. Nejpilnějšími sběrateli minut byli brankář Tomáš Grigar a obránci Petr Lukáš a Antonín Rosa, kteří v šestnácti utkáních nechyběli ani jednu minutu. Do všech šestnácti utkání nastoupil také Štěpán Vachoušek, ale v počtu minut ho předčil Admir Ljevakovič, který sice nevynechal také ani jednu minutu v patnácti duelech, ovšem v jednom musel chybět kvůli žlutým kartám. Na opačném pólu statistiky odehraných minut jsou David Kalivoda a Marek Jungr, kteří brzy odešli hostovat na Žižkov respektive do Jihlavy.

Nejlepším střelcem týmu se stal se šesti brankami Aidin Mahmutovič, za ním se třemi brankami figuruje Vlastimil Stožický a dvougólový Štěpán Vachoušek. Jeden gól vsítili také Andrej Kerič, Admir Ljevakovič, Petr Lukáš, Matej Siva, Egon Vůch a Aldin Čajič.

Nejtrestanějším hráčem je překvapivě útočník Aidin Mahmutovič, který od rozhodčích hned šestkrát viděl žlutou kartu, jen o jeden kartónek méně viděl Admir Ljevakovič. Čtyři žluté dostal Václav Ježdík.