Teplický tým už v úterý vstoupí do Tipsport ligy!

Po skončení podzimního programu v rámci FORTUNA:LIGY a MOL Cupu ještě tréninková a zápasová dřina pro teplické hráče nekončí. Trénovat totiž budou až do začátku prosince a k tomu je čeká také trojice zápasů v rámci tradičního zimního turnaje s názvem Tipsport liga.

Po Mladé Boleslavi, kde hráli žlutomodří svou skupinu během minulé zimy, nastoupí tentokrát v pražské skupině tohoto turnaje. Utkají se postupně se Spartou Praha B (22. listopadu od 10:30), Vlašimí (25. listopadu od 10:30) a Pardubicemi (29. listopadu od 10:30). První utkání se bude hrát na UMT v tréninkovém centru Sparty na Strahově, zbývající dva pak na UMT na Xaverově v Horních Počernicích.

Trenér Jiří Jarošík plánuje v rámci tohoto turnaje dát příležitost hráčům z širšího kádru, z B mužstva, případně dalším nováčkům. "Budeme si chtít otestovat hráče, které plánujeme následně zařadit do zimní přípravy od začátku ledna, ta však už bude hodně krátká, takže pro zkoušení už poté nebude takový prostor," říká teplický lodivod.