20.03.2017 | Redakce

Tepličtí hráči byli v reprezentaci U15

​Reprezentace do 15 let sehrála další přípravná utkání v Itálii. V nominaci se objevili také hráči teplické U15 Jakub Leder a Robert Klepáček. Původně nominovaný Filip Gedeon pro zranění reprezentační sraz neabsolvoval. Mezi náhradníky trenér Petr Janoušek navíc nominoval další naše hráče Václava Sejka, Pavla Hurala a Petra Jandu.

Itálie "15" - Česká republika "15" 6:1 (2:1)
Gól ČR:
36. Šimek.
Sestava ČR: Sirotník - Leder (51. Sotorník), Klepáček (51. Rulc), Krajinský, Šimek - Koželuh, Vorlický (51. Knedla), Nováček, Wojatschke - Hložek, Žížala (61. Kneifel). Trenér Janoušek.
„Do utkání jsme vstoupili s cílem pokračovat ve výkonech, které hráči předvedli na minulém srazu. To se nám bohužel nepodařilo a soupeř byl tentokrát po celou dobu utkání lepší. Nelze hráčům upřít snahu, ale jen těžko jsme se vyrovnávali hře, silovému projevu a individuálním dovednostem protihráčů. Věřím, že ve čtvrteční odvetě podáme lepší týmový výkon," zhodnotil trenér Petr Janoušek.

Itálie "15" - Česká republika "15" 4:2 (0:1)
Góly ČR:
2. Wojatschke, 74. Vorlický.
Sestava ČR: Fülöp – Sotorník (60. Leder), Krajinský, Rulc (65. Klepáček), Šimek- Knedla, Svoboda - Koželuh, Vorlický, Wojatschke - Kneifel. Trenér Janoušek.
„Ve druhém utkání jsme podali lepší výkon než v prvním. Hned v úvodu se nám podařilo vytvořit si dvě velké příležitosti a jednu proměnit. Do poločasu jsme dokázali lepší organizací hry udržet jednobrankové vedení. Ve druhém poločase se projevila kvalita soupeře a začal nás přehrávat. Výsledkem bylo otočení stavu na 3:1 v úvodu druhého poločasu. I přesto naši hráči dokázali po rychlé kombinaci středem snížit na 3:2. V závěru jsme inkasovali z brejku, když chvíli před tím jsme sahali i po vyrovnání. Odvážíme si velmi cennou, i když smutnou zkušenost," zhodnotil trenér Petr Janoušek.

Ústecký kraj pod článek Ústecký kraj pod článek