Tepličtí trenéři navštívili ZŠ Bílá cesta

Ve středu 18. 5. zavítali tepličtí trenéři mládeže na ZŠ Bílá cesta v rámci Projektu spolupráce se základními školami v Teplicích. ZŠ Bílá cesta je jednou z největších škol na Teplicku s kapacitou téměř 700 žáků a disponuje širokým spektrem vybavení pro zajištění kvalitní výuky svých žáků.

Trenéři Petr Háša, Barbora Cankářová, Tomáš Kincl a také hráč nejstaršího dorostu FK Teplice U19 David Köstl společně s maskotem Sklářů gepardicí Jane připravili a aktivně vedli hodinu tělovýchovy společnou pro dvě třídy z prvního stupně.

Holky a kluci si vyzkoušeli různé rychlostní a dovedností soutěže, vybíjenou a také se seznamovali s našimi trenéry. Dětem hodina tělesné výchovy rychle utekla a z jejich rozesmátých tváří šlo vyčíst, že se upřímně těší na naše další společné setkání.