Tepličtí vezou z Domažlic dvoubrankovou výhru

Tepličtí nastoupili k prvnímu osmifinálovému zápasu v Poháru České pošty dnes v Domažlicích. V sestavě žlutomodrých chyběli Petr Lukáš a Václav Ježdík, kteří budou v lize absentovat pro čtyři žluté karty a kouč Ščasný si chtěl vyzkoušet varianty bez nich. Tým vedl poprvé v soutěžním zápase jako kapitán Admir Ljevakovič.

Diváci v chodské metropoli sledovali od úvodu utkání zajímavý duel. Už v první minutě vypálil Jursa po pěkné kombinací nad. Ve čtvrté minutě zase Kerič vypíchl míč těsně před brankářem Houdkem, jenže mu utekl do autu. Žlutomodří to zkoušeli i nadále, Vůch vypálil mimo, Keričovu střelu zase Houdek vyrazil. Největší příležitost měl při úniku dvou na jednoho Melunovič, ale skákavou přihrávku Vůcha špatně trefil a překopl.

Domácí se poté také osmělili a postupem času i zahrozili, nejdříve musel Slavík vytáhnout výborný zakrok po standartní situaci a těsně před půlí vypálil Bezděk půl metru vedle.

Po změně stran zesílila převaha Teplic, do šance se dostal Vůch, který trefil boční síť, Podaný, jehož vychytal brankář, a konečně střídající Mahmutovič, jenž s pomocí teče otevřel skóre. Další příležitost měl znovu Mahmutovič, ale tentokrát jeho hlavička mířila nad. Skóre navýšil přeci jen bosenský expres, dostal od Melunoviče míč za obranu a po kličce brankáři rozvlnil síť. Třetí gól mohl dát těsně před koncem Melunovič, jenže ten dorážkou Lüftnerovi střely trefil jen brankáře. Tepličtí si tak vezou z Domažlic výhru o dvě branky. odveta se hraje na Stínadlech 28.listopadu.

Pohár české pošty - osmifinále 1.zápas:
Domažlice - Teplice 0:2 (0:0)
Branky:
60. a 84.Mahmutovič.
Sestava Teplic: Slavík - Vondrášek, Lüftner, Rosa, Podaný - Jursa, Ljevakovič (46.Mahmutovič) - Kerič (77.Chovanec), Jarolím, Vůch (67.Dolejš) - Melunovič.