Tomáš Grigar a Jakub Řezníček dostali dresy ke svému jubileu

Tomáš Grigar a Jakub Řezníček nedávno dosáhli velkého sportovního jubilea, díky třista startům ve FORTUNA:LIZE totiž oba vstoupili do Klubu legend této soutěže. K tomuto významnému milníku jim dnes poblahopřálo představenstvo klubu ve složení Pavel Šedlbauer a Libor Sehnal spolu s ředitelem klubu Rudolfem Řepkou a sportovním ředitelem Štěpánem Vachouškem.

Tomáš Grigar zaznamenal jubilejní start v zápase s Jabloncem, ze 302 startů, které má na kontě, jich hned 278 bylo v teplickém dresu. V tomto kritériu je druhým brankářem historie žlutomodrých, před ním je jen s 339 starty Jiří Sedláček. Na Stínadla Grigar přišel na začátku roku 2009 ze Sparty.

Jakub Řezníček během své kariéry prošel několik klubů české nejvyšší soutěže, nastupoval postupně v Příbrami, Mladé Boleslavi, Českých Budějovicích, Spartě, Brně, Plzni, Olomouci a nyní v Teplicích. Nejvíce startů zaznamenal v dresu Mladé Boleslavi. Ve žlutomodrém dresu zatím nastoupil celkem ke 42 utkáním, ve kterých nastřílel třináct branek.

Oběma dnes k tomuto jubileu předal Pavel Šedlbauer dres s číslem 300 a zarámovanou fotografii z jejich jubilejního duelu. "Chtěli bychom oběma pogratulovat před fanoušky při některém z ligových zápasů, ale bohužel momentálně fanoušci nemohou na stadiony a současně je také striktní zákaz veškerých ceremoniálů před zápasy podle protokolu LFA, proto jsme zvolili alespoň tuto cestu," vysvětluje ředitel klubu Rudolf Řepka.