Tomáš Vondrášek vstoupil do Klubu legend FORTUNA:LIGY

Teplický obránce Tomáš Vondrášek v zápase v Českých Budějovicích nastoupil ke svému třístému utkání v české nejvyšší soutěži a zařadil se tak do Klubu legend FORTUNA:LIGY. Jubilejní střetnutí mu však brzy zhořklo, protože musel ve 20. minutě střídat pro svalové zranění.

Vondrášek je v Teplicích od léta 2003, kdy přišel do dorostu z Baníku Sokolov. Po hostování v Ústí, Sokolově a znovu Ústí začal ligové starty sbírat v v srpnu 2008 v Plzni. Od té doby tedy zasáhl do 300 ligových střetnutí ve žlutomodrém dresu v rámci čtrnácti sezón. Během nich zaznamenal osmnáct ligových branek a devatenáct asistencí.

Soutěžních utkání za Teplice je ještě o 42 více. Startem v Českých Budějovicích dorovnal svého velkého kamaráda Admira Ljevakoviće šesté příčce historického pořadí s 342 starty. Na pátém místě je Rudolf Smetana s 355 starty.