Trenéři přípravek dělají ukázkové tréninky pro okolní kluby

Trenéři přípravek FK Teplice pravidelně zajíždějí do okolních klubů, aby místním trenérům ukázali vzorový trénink přípravkové kategorie. "Jde nám o zviditelnění FK Teplice a také o nastavení spolupráci s okolními kluby. Snažíme se o vzájemnou spolupráci mezi trenéry přípravek, o nastavení kulturního prostředí i mezi rodiči malých fotbalistů. Naším cílem je ukázat, že trénink, potažmo trenér může být náročný, ale přesto je celý trénink veden v přátelském duchu," říká k projektu šéftrenér přípravek FK Teplice Petr Háša.

Včera odpoledne zamířili tepličtí trenéři s ukázkovým tréninkem na hřiště do Chabařovic. "Proběhl super trénink, děti byly vnímavé a hravé, trenér Chabařovic pak vstřícný a pozitivní. Všichni jsme si to užili a odměnou nám bylo, že nikdo z dětí nechtěl s tréninkem končit, i když už se skoro stmívalo," dodává Háša.