Tým jede na soustředění do Chorvatska

Dnes po obědě vyrazil autobus teplických fotbalistů na herní soustředění do chorvatského Medulinu. Po dopoledním tréninku, který tým absolvoval ještě v Teplicích, nejprve celá výprava vyrazila do Salzburgu, kde přenocuje do středy a posléze vyrazí do své chorvatské základny. Na soustředění vyráží celkem dvacetčtyři hráčů, tři brankáři a dvacetjedna hráčů do pole, mezi nimi nechybí stále testovaný Miroslav Gregáňem a také nová posila Teplic Michal Jeřábek. Naopak doma zůstávají rehabilitující Roman Potočný a Tomáš Grigar.

Teplický tým čeká během dvanáctidenního pobytu v přímořském městečku trojice utkání, postupně se střetnou s Lokomotivou Zagreb a týmy z Rakouska Hornem, který nahradil slovinskou Zavrč, a Altachem. Na úplný závěr turnaje Arena Cup pak ještě odehrají zápas o umístění.

Ze soustředění pro vás opět chystáme kompletní zpravodajství plné článků, videí i fotografií, tak sledujte webové stránky a sociální sítě FK Teplice!

Nominace na soustředění:
Brankáři: