U11: Kluci jsou aktivní a pracovití i v době pandemie

Kluci z nejstarší přípravky Sklářů U11 nejen, že v této těžké době absolvují 2 až 3 x týdně individuální tréninky, které jim posílají trenéři Petr Háša a Karel Brejcha, ale také plní náročné disciplíny v tzv. " TRENÉRSKÉ VÝZVĚ ", kde jsou rozděleni do tří osmičlenných družstev a tyto družstva spolu soupeří o vítězství ve víkendových duelech.

Po prvním víkendovém klání, kde soupeřili v uběhnutí co nejdelší vzdálenosti během 20 minut, dále v co největším počtu přeskoků přes švihadlo za 45 sekund, v co nejdelší výdrži v tzv. prkně na loktech a také v co nejvyšším počtu dosažených nožiček. Aktuálně vede tým č. 1 ( viz. tabulka dole ), ale je potřeba říci, že všechny týmy pracují na maximum a vzájemné souboje mladých Sklářů jsou nesmírně vyrovnané.

Kluci také rádi přijali účast v soutěži proti naší  kategorii U9 o to, kdo doběhne dříve do španělské Barcelony za Lionelem Messim. Kluci posílají screenshoty svých běžeckých aplikací s aktuálními výsledky a na pomoc můžou využít také své rodiče, sourozence a ostatní rodinné příslušníky. Výsledky se každý večer sčítají a oba týmy se tak stále přetahují, kdo je momentálně blíže k cíli.

Po třech dnech soutěže jsme se dostali do trháku, když U9 je 277 km daleko, U11 má za sebou 597 km. Ale protože v U11 je daleko více hráčů a jsou o dva roky starší, zvolili si kluci těžší variantu a to, že musí doběhnout do Barcelony a i zpět domů. Je úžasné, jak to kluci vzali za své a makají, ale ještě větší výhra je jak je v této soutěži podporují jejich rodiny a běhají společně s nimi.

" Je přece nádhera, když si mladí fotbalisté zasportují se svými blízkými, že i rodiče vidí jak je sport krásný, ale zároveň i náročný a že to někdy bolí a vidí zblízka své děti, které umí zvládat i těžké výzvy kde musejí někdy překonat i sami sebe."

Vzkaz od trenérů: " Kluci jsme na vás pyšní, jak v této nelehké době přistupujete k tomu co máte rádi, je na vás vidět obrovská touha se zlepšovat a rodičům děkujeme za obrovskou pomoc a věřte, že toto vám děti jednou v dobrém vrátí."

Slíbená tabulka víkendových zápasů a rozdělení týmů :

Tým č. 1: Henych Jan, Abdulghani Amr, Haleš Ondřej, Petružálek Jiří, Johana Sebastian, Carvan Tomáš, Kameník A. a Řehák Adam,

Tým č. 2: Jandera David, Alkabi Amir, Voráček Jakub, Popelka Jakub, Kameník M., Ryška Lukáš, Henych Matyáš a Jaroš Jiří,

Tým č. 3: Korál David, Hadrava Ondřej, Krempaský František, Dlouhý Dominik, Lehký Václav, Novotný Adam, Kozel Samuel a Bergl Vojtěch.

Stav TRENÉRSKÉ VÝZVY k datu 18.3.2021:

1. místo - Tým č. 1 - celkový průměr 113,47

2. místo - Tým č. 3 - celkový průměr 106,96