23.03.2021 | Novák Jaroslav

U11: Trenérská výzva má další pokračování

O uplynulém víkendu pokračovala u nejstarší přípravky teplických Sklářů U11 opět soutěž tří týmů v tzv. TRENÉRSKÉ VÝZVĚ.

Tentokrát se soutěžilo v následujících disciplínách:

  • Co největší počet hlaviček bez spadnutí míče,
  • Co největší počet kliků v kuse bez přestávky,
  • Co nejvyšší level v tzv. interaktivních nožičkách,
  • V uběhnutí co nejdelší vzdálenosti za 20 minut.

Opět byly tyto líté boje velmi vyrovnané, když dvě disciplíny vyhrál tým Č.1, po jedné disciplíně vyhráli týmy Č.2 a Č.3., ale co nás těší je, že se do boje zapojili všichni hráči, samozřejmě až na nemocné, a že nenechali svůj tým tzv. ve štychu. Celkově vede tým Č.1, druhé místo drží těsně tým Č.3 a třetí místo patří týmu Č.2.

Dále po celý týden probíhal také souboj s naší U9 v "běhu do Barcelony". Kluci se včetně rodinných příslušníků předhánějí v uběhnutých kilometrech a s velkým potěšením musíme s trenérem konstatovat, že náš tým již klepe na pomyslnou bránu Nou Campu a jsme od Teplic již 1577 km daleko. Do Barcelony nám zbývá pouze 185 km a potom to hned otáčíme a vyrážíme zpět domů. Naše U9 nás pěkně prohání, protože je již od Teplic 891 km, takže je zhruba v polovině, ale my jak je známo, to musíme zvládnout dříve i s návratem do Teplic než naši mladší kamarádi zbourají brány Barcelony.

A jen pro ilustraci, jak kluci včetně svých rodin makají ..... Jen za víkend jsme zvládli uběhnout přes 550 km !!! ..... To je tedy úctyhodný výkon a před všemi smekáme naší modrou kšiltovku 👍.

Toto jsou výsledky z víkendového klání tří týmů 👍.

Průběžně pořadí :
1. místo - Tým Č.1 - průměr 165,3
2. místo - Tým Č.3 - průměr 151,7
3. místo - TÝM Č.2 - průměr 141,7

Autor článku: Petr Háša / hlavní trenér FK Teplice U11