U13: SK Kladno vs. FK Teplice 5:9

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČLD U 13 B - 5.KOLO - SOBOTA 08.09.2018

SK Kladno U13      vs.     FK Teplice U13

5:9 (0:2, 2:2, 3:5)

Branky Teplic: 22´, 66´ a 75´ Dufek Jakub, 22´ Jelínek Daniel, 28´ Konečný Filip29´ Schönbauer Šimon, 55´ Spálený Robert, 66´ Přenosil Adam, 81´ Voráček Petr.

Sestava Teplic: Vaník Jan, Hřebík Lukáš, Jelínek Daniel, Konečný Filip, Přenosil Adam, Dufek Jakub (K), Schönbauer Šimon, Skazko Petr, Spálený Robert, Vošahlík Matěj, Voříšek Filip, Voráček Petr, Šuman František, Bendář Jiří, Brda Vladimír, Heidenreich Daniel.

Realizační tým Teplic: Kail Daniel - trenér, Matys Jakub - asistent, Vošahlík Miroslav - vedoucí.

Žluté karty: bez karet.

Rozhodčí: Čechovský Jakub.

Stadion: Rozdělov - tráva.

Diváků: 55.

Hodnocení teplického trenéra Jakuba Matyse: " V utkání se na nás nejspíš podepsala únava a nepředvedli jsme tak kvalitní výkon jako proti Ústí nad Labem. Kladno nás zejména ve druhé polovině utkání dokázalo přehrávat. Co se ovšem nedařilo v zápas minulém, se dařilo v tomto. Střeleckou smůlu jsme prolomili a vypracované šance se nám dařilo proměňovat. Naopak se nám ale nedařilo bránění standardních situací a proto jsme se dostávali zbytečně pod tlak. Jako velké pozitivum vidím první část zápasu, kdy jsme naopak drželi míč na noze my a aktivním pohybem jsme si vytvářeli územní převahu."