U15: FK Teplice vs. FK Mladá Boleslav 1:2

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČLŽ U 15 - 6.KOLO - SOBOTA 15.09.2018

FK Teplice U15      vs.     FK Mladá Boleslav U15

1:2 (1:0)

Branka Teplic: 01´ Vachoušek Tadeáš.

Sestava Teplice: Myška – Letocha (36´ Hopi), Lachman (36´ Šístek), Lána (K), Kolář – Kříž, Korselt (36´ Bartoš), Sůra (36´ Trnovec) – Život, Jungmann (46´ Bílek) – T. Vachoušek.

Realizační tým Teplic: Šašek Miroslav - trenér, Černý Jiří - asistent, Jungmann František - vedoucí.

Žluté karty: bez karet.

Rozhodčí: Smrž Jan - Chiriac Lukáš, Polcar David.

Stadion: Na Stínadlech - tráva.

Diváků: 150.

Hodnocení teplického trenéra Miroslava Šaška: "Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře. Přesně jsme kombinovali a povedlo se nám hned v úvodní minutě vstřelit branku, jenže další dvě velké šance jsme trestuhodně zahodili. Ještě v průběhu prvního dějství jsme postupem času přenechali aktivitu hostům. V této fázi utkání většina našich hráčů polevila ve výkonu. Nebyli jsme schopni vůbec kombinovat a v přechodové fázi jsme se dopouštěli velkého množství nevynucených ztrát. V poločasu jsme provedli několik změn v sestavě, ale i tento krok zlepšení nepřinesl. Právě naopak. Soupeř, po našich minelách při bránění, v krátkém časovém sledu dvakrát skóroval a nám se po tomto momentu zcela rozpadl herní koncept. Do konce utkání jsme nebyli schopni se z této letargie dostat a zaslouženě prohráli. V dnešním střetnutí jsme nenavázali na dobré výkony z předchozích zápasů. Více, než-li konečný výsledek, mne mrzí naše předvedená hra, která neměla místy hlavu ani patu."