U15: FK Teplice vs. FK Pardubice 2:1

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČLŽ U 15 - 2.KOLO - STŘEDA 05.09.2018

FK Teplice U15      vs.     FK Pardubice U15

2:1 (0:0)

Branky Teplic: 47´ T. Vachoušek, 55´ Bartoš.

Sestava Teplic: Myška – Lachman ( 48´ Letocha ), Štercl, Lána (K), Bílek ( 53´ Sůra ) – Kříž, Bartoš – Jungmann ( 57´ Kolář ) – Život ( 47´ Hopi ), T. Vachoušek, Trnovec.

Realizační tým Teplic: Šašek Miroslav - trenér, Černý Jiří - asistent, Jungmann František - vedoucí.

Žluté karty:    70´  Brychnáč ( Pardubice ).

Rozhodčí: Plzák Daniel - Beneš Karel, Mráz Miroslav.

Stadion: Na Stínadlech - tráva.

Diváků: 100.

Hodnocení teplického trenéra Miroslava Šaška: " S Pardubicemi jsme chtěli naplno bodovat, což se podařilo, ale předvedli jsme pouze průměrný výkon. V 1. poločase jsem v našem projevu postrádal kvalitnější kombinaci při zakládání akcí, kdy jsme si příliš často pomohli nákopem než-li souhrou po zemi a v útočné fázi si hráči počínali bez herní odvahy. V přestávce jsme provedli několik korektur v sestavě a začali konečně předvádět, to co jsme si řekli před zápasem. Vytvořili jsme si velkou převahu a kromě vstřelených branek měli i další tři vyložené šance, které jsme nedokázali proměnit. Závěr utkání jsme si ale značně zkomplikovali. Hostě snížili z ojedinělé akce a vypracovali si další dvě dobré šance. Jistými zákroky nás však podržel gólman a zápas, který byl dramatický až do konce, jsme dovedli k výhře."