U15: Zlato z Memoriálu Vladimíra Betky

Fotbalový Memoriál Vladimíra Betky, který pořádal v sobotu 20. dubna 2019 fotbalový klub SK Roudnice nad Labem ve spolupráci s OFS Litoměřice a Městem Roudnice nad Labem, vyhrálo družstvo starších žáků FK Teplice.

Na hřištích sportovního areálu Pod Lipou se v příjemném slunečném počasí představilo celkem osm výběrů žáků věkové kategorie U15 - hráči narození 1. 1. 2004 a mladší.

Ve skupině A nastoupil kromě pořádajícího týmu SK Roudnice nad Labem také FC Slovan Liberec, FK Slavoj Vyšehrad a FK Mladá Boleslav. Ve skupině B se představily FK Teplice, FK Ústí nad Labem, Mostecký FK a FK Jablonec. Mužstva se utkala ve skupinách systémem každý s každým v zápasech na 1 x 25 minut, následovalo křížem semifinále a boje o celkové pořadí v turnaji.

V rámci 2.ročníku Memoriálu Vladimíra Betky ( bývalý svazový sekretář mládeže, úspěšný trenér mládeže i dospělých ), který je nástupcem tradičního turnaje O pohár Labe ( celkem bylo uspořádáno 18. ročníků ), byli vyhodnoceni a oceněni také Nejlepší hráč, Nejlepší brankář a Nejlepší střelec.

Po celodenním klání turnaj nakonec vyhrál zaslouženě výběr FK Teplice U15, který ve finále zdolal FK Jablonec poměrem 3:1, když v pěti utkáních Memoriálu Vladimíra Betky neztratil jediný bod.

Nejlepším střelcem turnaje se stal teplický Tadeáš Vachoušek, který zatížil konto soupeře celkem 6 brankami v 5 utkáních.

ZÁPASY A VÝSLEDKY FK TEPLICE U15:

Základní skupina B:

FK Teplice - Mostecký FK 2:0

FK Teplice - FK Ústí nad Labem 1:0

FK Teplice - FK Jablonec 4:1

Semifinále:

FK Teplice - FC Slovan Liberec 2:0

Finále:

FK Teplice - FK Jablonec 3:1

Sestava FK Teplice U15:

Radek Charvát, Vojtěch Myška - Enis Hopi, Michal Bílek, Matyáš Lána, Pavel Hrdlička, Jakub Lachman, Martin Kříž, Patrik Život, Matyáš Korselt, Marek Jungmann, Tadeáš Vachoušek, Michal Trnovec, Vojtěch Musil, Josef Štercl.

Trenéři Teplic: Miroslav Šašek a Jiří Černý.

Vedoucí mužstva Teplic: František Jungmann.

KONEČNÉ POŘADÍ 2.ROČNÍKU MEMORIÁLU VLADIMÍRA BETKY:

1. FK Teplice

2. FK Jablonec