U16: ALBIM CUP - statistiky a hodnocení

SOBOTNÍ PROGRAM - ZÁKLADNÍ SKUPINA B - AREÁL KLÍŠE - 1 x 25´

FK Teplice vs. SK Slavia Praha 0:2

Sestava Teplic: V. Myška – V. Musil, M. Lána, P. Hrdlička, M. Bílek – M. Kříž – P. Život, M. Jungmann, M. Korselt, J.Štercl – T. Vachoušek

FK Teplice vs. Manly United (AUS) 3:0

Sestava Teplic: J. Grumann – V. Bartoš, J. Lachman, M. Lána (12. V. Čítek), M. Bílek – M. Křiž – P. Život (19. V. Musil), M. Jungmann, E. Hop, M. Korselt (15. T. Sůra), P. Kolář – T. Vachoušek (15. J.Štercl)

Branky Teplic: 2x M. Korselt, 1x T.Vachoušek

FK Teplice vs. Legia Warszawa (POL) 2:1

Sestava Teplic: J. Grumann – V. Bartoš, M. Lána, P. Hrdlička, M. Bílek – M. Kříž – P. Život, M. Jungmann (19. V.Čítek), M. Korselt, V. Musil (21. P. Kolář) – T. Vachoušek

Branky Teplic: 2x T. Vachoušek

FK Teplice vs. Wolverhamptom Wanderers (ENG) 1:0

Sestava Teplic: V. Myška – V. Bartoš, M.Lána, P. Hrdlička, M. Bílek – M. Kříž, M. Korselt – P.Život, T. Sůra ( 15. V. Musil), M. Jungmann – T. Vachoušek

Branky Teplic: 1x M. Kříž

FK Teplice vs. SK Sigma Olomouc 0:1

Sestava Teplic: V. Myška – J. Lachmann (15. V. Bartoš) M. Lána, P. Hrdlička, M. Bílek – M.Kříž – P. Život, M. Korselt – P. Život, M. Jugmann (18. V. Čítek)V. Musil– T. Vachoušek

NEDĚLNÍ PROGRAM - SKUPINA O 1. AŽ 6.MÍSTO - MĚSTSKÝ STADION ÚSTÍ - 1 x 25´

FK Teplice vs. FC Zbrojovka Brno 0:0

Sestava Teplic: J. Grumann – V. Bartoš, M. Lána, M.Kříž, M. Bílek – E. Hop – P. Život, M. Korselt, M. Jugmann, V. Musil – T. Vachoušek

FK Teplice vs. FC Glasgow Rangers (SCO) 0:1

Sestava Teplic: J. Gruman – J. Lachman, M.Lána, P. Hrdlička – E. Hop (2. M. Jugmann 20. V. Čítek), M. Kříž -J.Štercl, M. Korselt, M. Bílek – T. Vachoušek, P.Život

FK Teplice vs. AC Sparta Praha 2:0

Sestava Teplic: V. Myška – J. Lachmann, P. Hrdlička, M. Bílek – M. Kříž , M. Jungmann – J.Štercl, M. Korselt, P. Kolář (20. V. Musil) – V.Čítek, T. Vachoušek (18. P. Život)

Branky Teplic: 1x T. Vachoušek, 1x P. Život

FK Teplice vs. WKS Slask Wroclaw (POL) 2:1

Sestava Teplic: V.Myška – J. Lachmann, M. Lána, M. Bílek – T. Sůra (12. M. Korselt) M. Kříž – V. Bartoš, M. Jugmann (18. T. Sůra), P.Kolář – P. Život, (15. V. Musil),V. Čítek (15. T. Vachoušek)

Branky Teplic: 1x V. Bartoš, , 1x M.Korselt

SUPER FINÁLE - ALBIM CUP 2019 - 1 x 35´

FK Teplice vs. FC Glasgow Rangers (SCO) 0:1

Sestava Teplic: J. Grumann – J. Lachmann (23. V. Bartoš) M. Lána, M. Bílek -M. Kříž, M. Jungmann (23. T. Sůra) – J. Štercl (17. V.Čítek) M. Korselt, V. Musil (23. P. Kolář) – T. Vachoušek, P.Život

Hodnocení turnaje slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: "Musím kluky pochválit, jak obstáli v konkurenci špičkových zahraničních a nejlepších tuzemských týmů. Tento náš mančaft má obrovský potenciál a to jak výkonnostní tak i charakterový. Všichni pracují pro tým včetně výrazných individualit typu T. Vachouška, P. Života a M. Korselta, kteří mají reprezentační formu a odevzdávají maximum pro tým. A proto zcela po zásluze byli naši hráči odměněni, když se probojovali až do samotného super finále proti skotskému Glasgow Rangers, které nakonec prohráli jen těsně 0:1. Na turnaji nebyl jediný soupeř, který by nás přehrál, byli jsme silní na míči, aktivní při napadání a vypadali jsme velmi dobře i po kondiční stránce. Teď nesmíme slevit z nároků, které každodenně klademe na naše hráče a kluci se nesmí uspokojit, musí být neustále hladoví s touhou se zlepšovat a posouvat svou výkonnost. Musím také zcela upřímně vyseknout hlubokou poklonu rodičům, kteří nám vytvořili skvělou diváckou kulisu a kluci jim zase na oplátku předvedli nádhernou podívanou plnou emocí a skvělých fotbalových akcí. Na závěr musím poděkovat také pořádajícímu oddílu FK Ústí nad Labem za pozvání na super akci. Za skvělou organizaci tohoto turnaje děkujeme Ústí i jménem Fotbalového klubu Teplice. Jedinou kaňkou za jinak velmi úspěšným vystoupením teplických Sklářů na ALBIM CUP bylo nepříjemné zranění Enise Hopiho, který si nešťastně zlomil bércovou kost. Všichni mu samozřejmě držíme palce a přejeme brzké uzdravení a pevně věříme, že se co nejrychleji vrátí mezi nás na fotbalové trávníky."

KONEČNÉ POŘADÍ - ALBIM CUP 2019:

1. Glasgow Rangers FC
  2. FK Teplice
  3. WKS Śląsk Wrocław
  4.
AC Sparta Praha
  5. SK Slavia Praha
  6. FC Zbrojovka Brno
  7. Legia Warszawa
  8. SK Sigma Olomouc
  9. Hertha Berlin SC
10. SG Dynamo Dresden