U16: FK Baník Sokolov vs. FK Teplice 1:2

Branky Teplic:

53. Balázs, 75. Port.

Sestava Teplic:

Grümann - Port, Balada ( 27. Nácovský ), Tran, Kincl, Chýle ( 80. Podivínský ), Balazs, Bzura ( 70. Polívka ), Holák ( 70. Podaný ), Bouša, Souček.

Stadion: FK Baník Sokolov / UMT.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Michala Kalvacha:

"Dnes jsme se utkali s fyzicky velmi vyspělým týmem, domácí byli agresivní, důrazní, nenechali nám ani metr prostoru. Naše hra nebyla určitě podle našich představ, neměli jsme dostatečný pohyb, ztráceli jednoduché míče a sami svými chybami jsme dostávali soupeře do šancí. V zakládání útoku jsme udělali neskutečně mnoho chyb, vázla nám kombinace ve středu pole a v útočné fázi jsme neřešili situace s klidem a přesností. Dostali se do vedení po pěkné akci, bohužel jsme inkasovali po šesti minutách z rohového kopu, kdy jsme nezachytili náběh domácích. Jedniné pozitivum na utkání bylo, že jsem cítil, že kluci šli za vítězstvím a dali do závěru úplně všechno a nakonec se nám podařilo vstřelit vítěznou branku."