U16: FK Teplice vs. FC Viktoria Plzeň 2:1

P  Ř  Í  P  R  A  V  N  É     U  T  K  Á  N  Í

Středa 04.09.2019 - 17:00 - stadion v Blšanech

2:1 (2:0)

Branky Teplic: 24. P. Hrdlička (as. V. Bartoš), 34. M. Trnovec (as.T. Vachoušek).

Sestava Teplic: V. Myška – V. Bartoš, P. Hrdlička, M.Lána ( 52. J. Štercl), M. Bílek ( 80. P. Kolář ) – P. Život ( 75. J. Vyhnal) M. Jungmann, E. Hop, T. Sůra ( 70. J. Skurovec, 85. J. Lachmann), M. Trnovec – T. Vachoušek.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Začátek utkání se nesl ve znamení adaptace na vyšší úroveň, protože soupeř hraje nejvyšší dorosteneckou soutěž. Po úvodních 15-ti minutách, které klukům stačily na to, aby pochopili, že musí přepnout na vyšší rychlostní stupeň, hrát na minimum doteků, být agresivnější a pohyblivější, jsme převzali iniciativu a měli častěji míč na svých kopačkách. Kluci si vypracovali několik slibných brankových příležitostí, z nichž dvě skončili v plzeňské brance. Ve druhém poločase Viktoria zjednodušila hru, při zisku míče se snažila rychle dostat míč na naší polovinu, což pro nás byl docela problém. Změna stylu hry soupeře nám dělala potíže a soupeř díky tomu dokázal vstřelil kontaktní branku. Kluci ale brzy dokázali na vzniklou situaci zareagovat, opět naskočili do zápasu a začali dělat Plzni nepříjemnosti. Měli více ze hry, vytvářeli si šance, ale další góly už bohužel nepadly. Tepličtí vyhráli zaslouženě. Škoda že takové zápasy nemůžeme absolvovat každý týden, protože soutěž, kterou hrajeme je pro naše hráče nedostatečná."