U16: FK Teplice vs. FK Pardubice 3:3 (PK:2:4)

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - NEDĚLE 13.05.2018 - HŘIŠTĚ LEDVICE

FK Teplice U16        vs.        FK Pardubice U16

3:3 (1:2) - (PK:2:4)

Branky FKT:

14´ LUKÁŠ ( as. Sinu ) - 1:1,

52´ JANDA ( as. Klepáček ) - 2:3,

72´ HURAL ( as. Sinu ) - 3:3.

Sestava FKT: M. Kosinský – J. Leder, J. Kovalčík, M. Lukáš, M. Hadinec – M. Dubnický – T. Huml ( 52. S. Kočka ), M. Vachoušek ( 46. R. Klepáček ), P. Hural, K. Sinu – P. Janda.

Trenéři FKT: Jamrich Ladislav a Laibl Radim.

Vedoucí FKT: Zdeněk Igor.

Rozhodčí: Trojan Michal - Klimpl Miroslav, Matas Martin.

Stadion: SK Viktorie Ledvice - tráva.

Diváků: 80.

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: " Na výborně připraveném hřišti v Ledvicích jsme přivítali perníkáře z Pardubic. Již v 7.minutě utkání neudržel centrovaný míč domácí brankář Kosinský a hosté se z dorážky zásluhou Hrnčíře dostali do vedení - 0:1. Ve 14. minutě po krásně rozehraném rohovém komu dvojicí Hural - Sinu dostal k míči domácí Lukáš a bez problémů srovnal stav utkání - 1:1. Zápas měl dobré tempo a domácí se po nepovedeném začátku utkání, kdy měli hosté více ze hry, dostávali do tempa. Především zajímavé střelecké příležitosti Jandy si alespoň v jednom případě zasloužili skončit v brance hostů. Když už to vypadalo, že poločas skončí remízovým stavem, dostal se k odraženému míči hostující Hampl a střelou k tyči poslal hosty do vedení - 1:2. Druhý poločas začal obrovskou chybou brankáře Kosinského při rozehrávce, po které hostující Pithart navýšil skóre již na 1:3. Obdržená branka jakoby nakopla domácí k náporu. Celý druhý poločas již byl v režii domácích, kteří přišpendlili perníkáře před jejich vápno a bušili do jejich pevné obrany. V 52. minutě si na dlouhý pas Klepáčka naběhl Janda a přehodil vybíhajícího brankáře - 2:3. Hned vzápětí v obrovské šanci selhal Hural, aby svoji chybu napravil v 72. minutě, kdy pohotovou střelou prostřelil hostující brankáře - 3:3. Domácí chtěli dokonat obrat v utkání a hnali se za vítězstvím, ale to jim nakonec nebylo souzeno a zápas šel do penalt, ve kterých byli šťastnější hosté."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: " První poločas byl relativně vyrovnaný, ale ve druhém jsme již jasně dominovali. Mrzí mě, že jsme hostům doslova darovali dvě branky po chybách našeho brankáře. Těší mě, že kluci bojovali až do konce a ukázali, že v sobě mají morální hodnoty. V zápase se ale dost nadřeme na vstřelení branky, dnes našemu výkonu chyběla jiskra a lehkost."