U16: FK Teplice vs. Mostecký FK 2:1

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU - ČDD U 17 B

8.kolo - středa 09.10.2019 - 15:45 - Stínadla UMT

2:1 (1:0)

Branky Teplic: 36. T. Vachoušek, 51. T. Vachoušek ( pokutový kop ).

Sestava Teplic: J. Grumann – J. Lachman, M. Lána, M. Bílek – M. Jungmann, T. Sůra – P. Kolář, J.Skuhrovec ( 46. M. Kříž ), V. Bartoš ( 46. V. Čítek) – J. Vyhnal ( 46. P. Život ), T. Vachoušek ( 56. V. Myška ).

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

" Musím konstatovat, že naše vítězství se nerodilo snadno. V regionálním derby jsme v domácím prostředí přivítali Mostecký FK. Hosté byli dobře zorganizovaní, poctiví a hráli na hranici sebeobětování. Dohrávali všechny souboje a měli větší chuť se v zápase prosadit. V naší hře převládal stereotyp, těžkopádnost a nedařila se nám kombinace. Byli jsme málo aktivní ve hře bez míče a chyběla větší nabídka hráčů. Hráči s míčem měli minimum možností si s někým přihrát. Nebyla ochota sprintovat a naši stěžejní hráči podali podprůměrné výkony. Kluci si musí uvědomit, jestli chtějí být v budoucnu úspěšní, že se musí koncentrovat na každý zápas tak, aby podali maximální výkon. Nechci být ale jenom negativní, kluci od začátku sezóny podávájí nadstandartní výkony a drží svou výkonnost hodně vysoko a to ke sportu patří, že si vyberou i slabší chvilku. Musím pochvalit střídající hráče, kteří šli do druhé půle, za jejich předvedený výkon. Věřím, že tento špatný výkon proti Mostu bude pro nás a hlavně pro kluky důvodem pro ponaučení se, protože tímto způsobem se v dalších zásech rozhodně prezentovat nechceme."