U16: Hodnocení trenéra Radima Nováka

FK TEPLICE U16

Hodnocení ročníku 2018/2019 - Česká divize dorostu U17 - skupina B:

• Trenér: Radim Novák
  • Asistent trenéra: Zdeněk Divecký
  • Kondiční trenér: Ondřej Chlad
  • Trenér brankářů: Patrik Kolář
  • Trenér brankářů: Přemysl Lipš
  • Vedoucí mužstva: Vladimír Köck
  • Fyzioterapeut: Miroslav Brůža

Bilance

- Soutěž: ČDD U 17 B - Česká divize dorostu U17 - skupina B

- 2. místo78 bodůskóre 164:35

- 24 výher / 1 výhra na penalty za 2 body / 1 prohra na penalty za 1 bod / 4 porážky

Hodnocení

Sezonu hodnotím z větší míry pozitivně. Vzhledem k přechodu ze žákovského ročníku, kdy hráči absolvují zápasy trvající 70 minut a v mladším dorostu 90 minut, je tento přechod, z pohledu fyzických nároků, velmi těžký. Vzhledem k tomuto faktu si myslím, že máme ještě nějaké rezervy. Jedním z důvodů je malý počet náročných utkání, které jsme v této soutěži absolvovali. Snažili jsme se je tedy nahradit tréninkovým procesem a těžkými zápasy v přípravném a přechodném období. Absolvovali jsme například zápasy s Aue, Č. Budějovicemi, Trnavou, Jihlavou, Ústím U17, s Mostem U17, Plzní apod. Ve většině těchto zápasů jsme obstáli a zápasy nám ukázaly naše slabé i silné stránky. Celkem jsme odehráli 30 soutěžních utkání, 22 přátelských a absolvovali jsme jeden turnaj. Dále se nám podařilo několik hráčů posunout o kategorii výš, a to jak na začátku sezóny, tak i v jejím průběhu, což hodnotím velmi pozitivně, jelikož zmínění hráči ve starší kategorii obstáli a potřebné zkušenosti jistě zúročí v příští sezóně. Účast na trénincích pro mě byla velmi příjemná. Tímto bych chtěl všem hráčům poděkovat, zároveň však pomyslně zdvihnout prst, aby v tomto duchu pokračovali i nadále.

RADIM NOVÁK - hlavní trenér U16