U16: SK Ervěnice-Jirkov vs. FK Teplice 0:14

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU - ČDD U 17 B

9.kolo - sobota 05.10.2019 - 12:15 - Jirkov

0:14 (0:5)

Branky Teplic: 7., 33., 37., 59. a 61. J. Skurovec / 42., 64. a 65. M. Lána / 48. a 69. T. Vachoušek / 35. P. Kolář / 53. J. Vyhnal / 79. T. Sůra / 85. J. Grümann ( penalta ).

Sestava Teplic: J. Grumann – V. Bartoš, M. Lána, P. Hrdlička, M.Bílek ( 46. V. Myška ) – M. Kříž ( 46. M. Jungmann ) - P. Život ( 46. T. Vachoušek ), T. Sůra, J. Skuhrovec, P. Kolář – J. Vyhnal.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla:

" Na velmi těžkém terénu proti poslednímu týmu tabulky jsme nezačali dobře. Vázla nám kombinace, měli jsme horší pohyb a hlavně v hlavách to, že proti nám hraje nejhorší tým soutěže. Po dvaceti minutách jsme se konečně probrali, zařadili vyšší rychlostní stupeň a na hřišti zcela dominovali. I přesto že rozhodčí výrazně zkrátil dobu hry toho utkání, stačili jsme nastřílet soupeři dvouciferný příděl branek. Největší pozitivum tohoto zápasu je, že se nikdo nezranil."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

" Do zápasu jsme dostali všechny hráče ze širšího kádru, na těžkém terénu nám chvilku trvalo, než jsme naskočili. Výsledek ani kvalitu zápasu nebudu komentovat."