U16: SK Sigma Olomouc vs. FK Teplice 4:2

Branky FKT: 31´ M. Lukáš ( as. P. Janda ), 72´ V. Čermuš ( as. P. Janda ).

Sestava FKT: D. Zdeněk – V. Čermuš ( 41. M. Vachoušek ), R. Klepáček ( 50. J. Vinter ), J. Kovalčík, M. Hadinec ( 41. S. Kočka ) – M. Lukáš – J. Leder, M. Dubnický ( 58. V. Čermuš ), J. Cajthaml ( 45. R. Kibal ), T. Huml – P. Janda.

Trenéři FKT: Jamrich Ladislav a Laibl Radim.

Vedoucí FKT: Zdeněk Igor.

Stadion: UMT Olomouc.

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: " Poslední pátý den soustředění jsme hned ráno po snídani ukončili náš pobyt v penzionu Lapač v Uherském Brodě a vyrazili vstříc poslednímu plánovanému utkání do Olomouce, kde jsme odehráli utkání v rámci semifinále turnaje Vlastimila Marečka. Úvod zápasu jsme nezachytili, soupeř byl aktivnější, rychlejší v kombinaci, vysokým presinkem narušoval naši kombinaci a nám se nedařilo zakládat útoky. Domácí tým se během úvodních 30-ti minut dostal do zaslouženého tříbrankového vedení. Ve 31.minutě se nám podařilo vstřelit branku, to když P. Janda uvolnil v pokutovém území M. Lukáše a ten střelou levou nohou na zadní tyč olomoucké branky upravil stav utkání na 3:1. Ve druhém poločase jsme zjednodušili hru, změnili rozestavení a tím se hra vyrovnala. Vypracovali jsme si celkem tři vyložené příležitosti, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Kontaktní branku se nám podařilo vstřelit až v 72.minutě, kdy se prosadil V. Čermuš. V 73.minutě výstavní nůžky P. Jandy  domácí brankář jen stěží vyrazil na roh. V 77.minutě jsme zahrávali rohový kop, při kterém domácí získali míč a rychlým protiútokem upravili skóre na konečných 4:2."

Závěrečné hodnocení soustředění slovy trenéra Ladislava Jamricha: "Mám radost, že jsme velmi náročný týden herního soustředění zvládli bez zranění a  všichni naši hráči se skvěle prezentovali jak na hřišti, tak i mimo něj. Věřím, že navážeme na předvedené výkony z Uherského Brodu i v jarní části ligové soutěže. Musím poděkovat také vedoucímu mužstva Igoru Zdeňkovi za pomoc a organizaci soustředění v Uherském Brodě. Velký dík patří také majiteli penzionu Lapač panu Josefu Hamšíkovi a všem jeho zaměstnancům, kteří nám opět vytvořili skvělé podmínky po celou dobu našeho pobytu."