U17: Dynamo Č.Budějovice vs. FK Teplice 3:1

Přátelské utkání - FK Teplice U17

Sobota 18.01.202012:00SCM Složiště / České Budějovice

3:1 (0:1)

Branka Teplic: 22. P. Bucek.

Sestava Teplic: M. Fiala – V. Musil, K. Šebor ( 65. L. Jamrich ), Š. Chaloupek, P. Bucek ( 46. V. Hasil ) – D. Köstl, M. Korselt, L. Jamrich ( 46. Š. Plicka ) – J. Leden ( 46. J. Vacek ), M. Bejček ( 46. T. Vachoušek ), M. Pepretskyi ( 46. J. Štáhlovský ).

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

" Začátek utkání se nesl ve znamení adaptace na vyšší úroveň, protože domácí tým Českých Budějovic hraje nejvyšší dorosteneckou soutěž. Některým klukům trvalo než se adaptovali na vyšší tempo, hru na minimum doteků, větší důraz a rychlejší rozhodování při řešení herních situací. Ve 22.minutě se prosadil na pravé straně V. Musil, který našel přesnou přihrávkou P. Bucka, který technickou střelou na zadní tyč poslal Teplice do vedení. V dalším průběhu prvního poločasu se oba týmy snažili o aktivní presink, na obou stranách bylo velké množství osobních soubojů a také hodně nepřesností. Druhý poločas mělo domácí Dynamo více ze hry, někteří naši kluci nevydrželi tempo zápasu a domácí tak nakonec zaslouženě vyhráli.

Gratuluji Budějovicím k dnešnímu zaslouženému vítězství. Škoda, že takové zápasy nemohou naši kluci absolvovat každý týden, protože soutěž, kterou hrají dostatečně neprověří jejich schopnosti. Někteří kluci v konfrontaci s ligovým týmem obstáli a jejich výkon byl pro nás příjemným překvapením. Ostatní musí výrazně přidat a být na sebe daleko náročnější, jinak nemají šanci ve vrcholovém fotbale uspět."