U17: FC Fastav Zlín vs. FK Teplice 1:1 (0:0)

Branky FK Teplice U17 :

49´- Baftijar ( as.Franc ) - 0:1.

Branky FC Fastav Zlín U17 :

62´- № 18 - 1:1.

Rozestavení FK Teplice U17 : 3 - 5 - 2

Sestava FK Teplice U17 - 1.poločas : Blažek - Burda, Náhlovský, Lácha - Kafka, Franc, Kováč ©, Baftijar, Radosta - Novák, Šourek.

Sestava FK Teplice U17 - 2.poločas : Blažek - Burda, Náhlovský, Kányai - Kafka, Franc, Kováč © ( 54.Zerner ), Baftijar, Radosta - Novák ( 54.Šourek ), Šmalcl.

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Köck Vladimír - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Žluté karty :

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " Poslední pátý den soustředění jsme hned ráno po snídani ukončili náš pobyt v penzionu Lapač v Uherském Brodu a vyrazili vstříc poslednímu plánovanému utkání do nedakého sportovního areálu Vršava nesoucího jméno bývalé skvělého trenéra Vlastislava Marečka, kde nás čekali domácí hráči fotbalového klubu FC Fastav Zlín. Již od úvodního hvizdu rozhodčího se obě mužstva snažila o aktivní presink a kombinační hru. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Nám patřilo prvních 20 minut, velmi dobře jsme řešili přechodovou fázi, soupeř nezachytával naše rychlé kontry, ale našim borcům bohužel chyběla větší kvalita a přesnost v předfinální a finální fázi. Druhá polovina první půle patřila domácím Ševcům, kteří nás zatlačili na vlastní polovinu a vytvořili si několik nadějných brankových situací, při kterých nás podržel spolehlivě chytající Tomáš Blažek. Do druhé půle obě mužstva vstoupila opět velmi aktivně. Úvodní branku vstřelil ve 49. minutě Besir Baftijar přesnou střelou ze 16-ti metrů a poslat tak teplické do těsného vedení 1:0. Vstřelená branka nás nakopla a vypracovali jsme si další zajímavé útočné akce. Naše levá strana hýřila aktivitou a zejména Matěj Radosta se dostával svojí rychlostí a přímočarostí lehce do pokutového území domácích, ale bohužel při několika slibných akcích nedokázal ve finále zamířit přímo do černého nebo najít přesnou přihrávkou své lépe postavené spoluhráče. V 62.minutě po nepřesné rozehrávce Davida Náhlovského domácí tým zahrával rohový kop, kdy teplický obránce Attila Kányai neuhlídal robusního zlínského forvarda s číslem 18, který z těsné blízkosti překonal brankáře Blažka a vyrovnal na 1:1. Posledních deset minut se na našich hráčích již projevila únava z náročného programu. Chyběla nám větší aktivita při pohybu bez míče a v naší hře bylo hodně nepřesností, které nás stály spoustu sil a proto se do konce utkání skóre 1:1 již nezměnilo. Závěrem chci říci, že mám obrovskou radost, jak naši kluci zvládli náročný program herního soustředění a jak se prezentovali na hřišti i mimo něj. Věřím, že navážeme na předvedené výkony z Uherského Brodu i v jarní části ligové soutěže. Musím také poděkovat svému kolegovi Vláďovi Köckovi a našemu skvělému vedoucímu Jardovi Novákovi za super pomoc a organizaci soustředění v Uherském Brodě. Velký dík patří také majiteli penzionu Lapač panu Josefu Hamšíkovi a všem jeho zaměstnancům, kteří nám opět vytvořili skvělé podmínky pro přípravu po celou dobu našeho pobytu."

Fotoalbum z přípravného utkání s FC FASTAV ZLÍN prohlížejte ZDE.