U17: FC Olympia HK vs. FK Teplice 1:7

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČLD U 17 B - 6.KOLO - NEDĚLE 16.09.2018

FC Olympia HK U17        vs.       FK Teplice U17

1:7 (0:4)

Branky Teplic: 84´ a 90´ Dubnický Matyáš, 27´ Kozák Jan, 29´ Hural Pavel35´ Vachoušek Matyáš, 38´ Kočka Stanislav, 55´ Huml Tomáš.

Sestava Teplic: Četverik Lukáš - Kozák Jan, Kočka Stanislav, Leder Jakub ( 46´ Čermuš Vojtěch ), Vachoušek Matyáš ( 46´ Huml Tomáš ), Klepáček Rober, Dubnický Matyáš, Kovalčík Jaroslav (K) ( 14´ Fakin Daniel ), Hadinec Milan, Hural Pavel, Lukáš Martin ( 46´ Brezovský Jan ).

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Igor Zdeněk - vedoucí, Chlad Ondřej - kondiční trenér, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Žluté karty: 90´ Fakin ( Teplice ).

Rozhodčí: Hůlka Lukáš - Trejbal Adam, Kubec Radek.

Stadion: Hradec Králové / Kukleny - tráva.

Diváků: 45.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " Na útulném stadionku hradecké Olympie jsme se utkali s domácí týmem v dalším zápase mistrovské soutěže.Velmi mladí hráči domácích dobře bránili, zahušťovali prostor a bojovali, což hlavně na začátku utkání na hostující hráče stačilo. Až ve 27. minutě otevřel skóre utkání Kozák, domácí otevřeli více hru, což bylo pro hosty voda na mlýn. Vývoj utkání dostali pod kontrolu a ještě do konce poločasu navýšili brankový účet na 0:4. Druhý poločas byl již zcela v režii hostů, kteří dominovali ve všech směrech, leč své šance neproměňovali. Nejlepší hráč utkání - brankář domácích Holeček byl k nepřekonání. Nakonec přeci jen v závěru utkání se podařilo hostům vstřelit nějaké branky až na konečných - 1:7. "

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Pochvala pro domácí za bojovnost, ale upřímně přemýšlím, zda by naši kluci neměli hrát jiné zápasy ... Mrzí mě velké neproměňování šancí, lehkovážnost v zakončení byla až za hranicí neúměrnosti."