U17: FC Zbrojovka Brno vs. FK Teplice 6:0

Čtvrtek 13.02.202017:00 - TCM Slavonická / Brno

6:0 (5:0)

Branky Teplic: - X -

Sestava Teplic: Fiala - Musil, Chaloupek, Šebor, Bucek - Linda, Köstl, Pokorný - Vacek, Bejček, Leden.

Střídající hráči: Plicka ( 25. ), Hasil ( 25. ), Petretskyi ( 45. ), Šťáhlovský ( 45.)

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Davida Šourka:

"Druhý zápas během 24 hodin po náročné a dlouhé cestě autobusem by sice mohl být poznamenán únavou a ještě proti tak kvalitnímu soupeři, ale na to se nemůžeme vymlouvat. Mančaft si stanovil jasný herní plán a ten jsme chtěli dodržet. Bohužel náročnost nás dohnala a soupeř dokázal využít jediného vypadnutí některého z hráčů a nekompromisně nás trestal. Nedokázali jsme vůbec zachytit tempo hry i kvalitu zápasu a v některých chvílích jsme už podvědomě chtěli začít ustupovat od stanovených věcí. Avšak s plynoucím časem jsme začali opět získávat trochu důvěry a využili jsme tak náročné podmínky ku prospěchu a učení, než abychom z nich utíkali. Po dlouhé době velmi kvalitní soupeř ve všech směrech a dobrá zkušenost pro nás, že i přes soutěžní dominanci máme na čem pracovat a přenést tuto náročnost i do tréninkového procesu."