U17: FK Admira Praha vs. FK Teplice 1:6

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČLD U 17 B - 5.KOLO - NEDĚLE 09.08.2018

FK Admira Praha U17        vs.       FK Teplice U17

1:6 (1:1)

Branky Teplic: 40´ Janda Petr, 51´ Vachoušek Matyáš, 60´ Kovalčík Jaroslav, 67´ Dubnický Matyáš, 82´ Hural Pavel, 89´ Lukáš Martin.

Sestava Teplic: Zdeněk Daniel - Kozák Jan, Leder Jakub ( 46´ Kočka Stanislav ), Fakin Daniel ( 80´ Četverik Lukáš ), Klepáček Robert, Dubnický Matyáš, Kovalčík Jaroslav (K) ( 62´ Čermuš Vojtěch ), Hadinec Milan, Hural Pavel, Lukáš Martin, Janda Petr ( 46´ Vachoušek Matyáš ).

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Zdeněk Igor - vedoucí, Chlad Ondřej - kondiční trenér, Wiednerová Klára - Masér, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Žluté karty: bez karet.

Rozhodčí: Hurych Jan - Hrivík Jakub, Maretta Tomáš.

Stadion: ZŠ Hovorčovická - tráva.

Diváků: 100.

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: " Proti houževnatým domácím se během prvního poločasu nemohli hosté prosadit. Jejich snaha postrádala kreativitu, rychlost a jednoduchost. I tak si vypracovali několik slibných šancí, které však nedokázali proměnit, a tak za to byli domácím Bohmem potrestáni ve 22. minutě - 1:0. Ve 40. minutě našel jednoduchou kolmou přihrávkou Lukáš Jandu, který srovnal stav na 1:1. Druhý poločas hosté zrychlili hru a brzy se střídajícím Vachouškem dostali do vedení - 1:2. Od té doby byl na hřišti jen jeden tým, domácí se snažili o vyrovnání, otevřeli vrátka do své pevné obranné ulity a to byla voda na mlýn teplickému týmu. Skóre postupně navýšil Kovalčík, Dubnický a na konci zápasu i Hural s Lukášem."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: " V první poločase nám dělal problémy houževnatý soupeř, malé hřiště i těžkopádný přechod do útoku. Ve druhém poločase nám vyšla hra na dva útočníky, zrychlili jsme hru a zápas jsme jednoznačně ovládli."