U17: FK Bílina Muži vs. FK Teplice 0:4

Přátelské utkání - FK Teplice U17

Sobota 22.02.202015:00UMT Bílina

0:4 (0:1)

Branky Teplic: 30. Bejček, 60. Plicka, 62. Pokorný,  80. Vacek (penalta).

Sestava Teplic: Grümann - Musil, Köstl, Jamrich, Bucek - Linda, Korselt, Pokorný - Šťáhlovský, Bejček, Vacek.

Střídající hráči: Plicka ( 46. ), Hasil ( 46. ), Petretskyi ( 46. ).

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Davida Šourka:

"Nás první soupeř z kategorie dospělých. Prvně jsem měl trochu strach z velkého rozdílu mezi kategoriemi a trochu se bál nějakého nechtěného zranění. Výstavba hry z naší strany byla bez tlaku soupeře a tak jsme dostali šanci si po dlouhé době pořádně nacvičit hru od zadu. Z počátku nás trochu limitoval pohyb našich středových hráčů, ale poté jsme se do zápasu dostali a podali si myslím kvalitní výkon na všech postech. Jistota stoperů ve výstavbě a bránění, ofenzivní podpora krajních beků, nabídka, rotace a kreativita středových hráčů, finální fáze křídel a útočníků. Předvedli jsme nasazení, kvalitu a i soubojové chování a zaslouženě si odvážíme výhru. Děkujeme Bílině za kvalitní zápas, který splnil naše očekávání na 110%."