MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČLD U 17 B - 8.KOLO - PÁTEK 28.09.2018

FK Dukla Praha U16        vs.       FK Teplice U17

0:3 (0:0)

Branky Teplic:   44´ a  73´ Sinu Karol,  16´ Kovalčík Jaroslav.

Sestava Teplic: Četverik Lukáš - Kozák Jan, Kočka Stanislav ( 61´ Zdeněk Daniel ), Huml Tomáš ( 46´ Vachoušek Matyáš ), Klepáček Robert ( 46´ Čermuš Vojtěch ), Dubnický Matyáš ( 58´ Leder Jakub ), Kovalčík Jaroslav (K), Hadinec Milan, Hural Pavel, Lukáš Martin, Sinu Karol.

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Zdeněk Igor - vedoucí, Wiednerová Klára - masér, Chlad Ondřej - kondiční trenér, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Žluté karty:  65´ Zdeněk ( Teplice ).

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Koubek Martin, De Carvalho Marvin-Roger.

Stadion: Zátopkova ulice ( "Malý Strahov" ) - tráva.

Diváků: 50.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " V 8. kole jsme zajížděli do Prahy, kde nás čekal zápas proti Dukle. Snaživý domácí tým dobře bránil a hostům zatápěl především z rychlých protiútoků. Teplice se dostali do vedení v 16. minutě, kdy se po hezké kombinaci na levé straně hřiště dostal k míči Kovalčík a z bezprostřední blízkosti dostal hosty do vedení - 0:1. Druhý gól přišel těsně před poločasem, když se ze železné Sparty vrátivší Karol Sinu trefil krásně ze střední vzdálenosti - 0:2. Ve druhém poločase si hosté vypracovali několik dalších střeleckých příležitostí, ale bez brankové odezvy. V 73. minutě se k přímému komu z 25ti metrů postavil Karol Sinu a nedal domácímu brankáři šanci - 0:3."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: Zajímavé utkání, ve kterém jsme měli více ze hry a zaslouženě zvítězili. Mrzí mě, že si během zápasu vytvoříme spoustu standardních situací a nic z toho nevytěžíme. Obecně se moc nadřeme na vstřelení branky, musíme se na finální fázi více zaměřit v tréninku.