U17: FK Mladá Boleslav vs. FK Teplice 1:3

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČLD U 17 B - 10.KOLO - NEDĚLE 11.11.2018

FK Mladá Boleslav U16       vs.      FK Teplice U17

1:3 (0:2)

Branky Teplic:  06´ Sinu Karol,   11´ Kočka Stanislav 65´ Hural Pavel

Sestava Teplic: Četverik Lukáš - Kozák Jan, Kočka Stanislav, Leder Jakub, Vachoušek Matyáš ( 46´ Hadinec Milan ), Klepáček Robert, Dubnický Matyáš, Čermuš Vojtěch, Kovalčík Jaroslav (K), Hural Pavel ( 46´ Fakin Daniel ), Sinu Karol.

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Zdeněk Igor - vedoucí, Chlad Ondřej - kondiční trenér, Lipš Přemysl - trenér brankářů, Wiednerová Klára - masér.

Žluté karty: bez karet.

Rozhodčí: Švagr Tomáš - Knížek Milan, Chrastina Petr.

Stadion: Městský Stadion Boleslav - UMT.

Diváků: 15.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " K poslednímu utkání na hřišti soupeře v podzimní části soutěže jsme odjeli brzy ráno na Svatého Martina do města automobilů - Mladé Boleslavi. Začátek utkání hostům vyšel a již v 11. minutě vedli po brankách Sinu a Kočky - 0:2. Nastřelené břevno a velmi dobře chytající domácí brankář znamenali, že se již do konce prvního poločasu stav utkání nezměnil. Ve druhé půli probral hosty z letargie gól domácího benjamínka Maška, který znamenal snížení stavu utkání - 1:2. Drama ale nedopustil teplický Hural, který hned vzápětí pohodlně hlavou navýšil vedení Žlutomodrých - 1:3. Závěr utkání přinesl již jen dvě velké nevyužité příležitosti teplického Fakina, a tak se skóre do závěrečného hvizdu rozhodčího Švagra nezměnilo."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Zasloužené vítězství, ale výkon nebyl úplně podle mých představ. Největší problém byl v soubojovém chování některých našich svěřenců proti mladším hráčům Boleslavi, které bylo chvílemi nepochopitelné a dovolím si říci, že až zarážející. To bude také má hlavní výtka vůči hráčům v pozápasovém hodnocení a v dalším utkání se tohoto excesu musí všichni bezpodmínečně vyvarovat."